Przedszkola Tuptu Warszawa | Tuptu

Program przedszkola Tuptu - Warszawa

Słoń Przedszkola Tuptu Warszawa

Indywidualne podejście

Przedszkole TUPTU uczy dzieci funkcjonować w grupie, ale równolegle zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby. Zapewniamy zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i zajęcia dydaktyczne dostosowane do potrzeb dziecka. Do dyspozycji zarówno dzieci, jak i rodziców jest zespół specjalistów – pedagog specjalny, psycholog, neurologopeda, fizjoterapeuta, terapeuta Integracji Sensorycznej.

Indywidualne podejście Przedszkola Tuptu

Multisensoryka

Odpowiednia korelacja zmysłów wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Na co dzień staramy się dostarczać dzieciom odpowiednią ilość bodźców poprzez organizowanie zajęć sensorycznych, muzycznych, ruchowych, plastycznych, logopedycznych. Dzięki takim zajęciom każde dziecko może odkrywać świat wszystkimi zmysłami.

Multisensoryka Przedszkola Tuptu

Dwujęzyczność

Nauka przez zabawę – z takiego właśnie założenia wychodzimy ucząc dzieci języka angielskiego. Kontakt z językiem angielskim na jak najwcześniejszym etapie życia pozwala dzieciom na traktowanie drugiego języka jako naturalny. Poprzez codzienne zabawy, zajęcia oraz kontakt z nauczycielem anglojęzycznym dzieci bardzo przyswajają drugi język i stają się dwujęzyczne.

Dwujęzyczność Przedszkola Tuptu

Matematyka

Czy to możliwe, żeby dzieci lubiły matematykę? Oczywiście! Dzięki zabawom i realizacji programu Dziecięcej matematyki prof. E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, matematyka stanie się przyjacielem od najmłodszych lat.

Matematyka Przedszkola Tuptu
Tuptu Żłobek i Przedszkole Włochy

Przedszkole
Włochy

ul. Pola Karolińskie 2B lok 700

02-401 Warszawa

czynne w godz. 7:00-18:00

796 404 046, wlochy@tuptu.pl

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.