Żłobek Tuptu Włochy | Tuptu

Żłobek Tuptu Włochy

Żłobek Tuptu Włochy

Na styku trzech dzielnic-  Bemowa, Ursusa i Włoch znajduje się Żłobek Tuptu Włochy – placówka obsługująca rekrutację miejską w ramach lokalizacji na ul. Pola Karolińskie. Żłobek oferuje 40 miejsc w podziale na 2 grupy wiekowe. Placówka posiada dwie przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy. Do dyspozycji dzieci jest także blisko 100-metrowy taras wyposażony w atestowane zabawki dla maluszków oraz wózki 4 i 6 osobowe, wykorzystywane do spacerów dzieci niechodzących gdy tylko pozwala na to pogoda.

Dużym atutem placówki jest znajdujące się w tej samej lokalizacji Przedszkole Dwujęzyczne Tuptu Włochy, co umożliwia płynne, praktycznie niezauważalne dla dzieci przejście do kolejnego etapu opieki i edukacji  – przejście do przedszkola. Również przedszkolny zespół terapeutyczny – psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny -są do dyspozycji w razie potrzeby.

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W naszej placówce staramy się łączyć różne podejścia wychowawcze, tak aby przygotować dzieci do funkcjonowania w otaczającym nas świecie. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori, Pedagogiki Serca Marii Łopatowskiej, jak również Pozytywnej Dyscypliny. W naszej placówce panuje ciepła i przyjazna atmosfera, staramy się stwarzać maluchom warunki zbliżone do domowych, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne oraz zaopiekowanie.

żłobek ursus

Nasz żłobek Na Włochach

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne. W razie potrzeby zapewniamy indywidualne zajęcia terapeutyczne.

Dyrektorem żłobka jest Pani Aneta. związana z Tuptu od wielu lat. Współtworzyła Tuptu Włochy od początku, od etapu uzgodnień z architektem, ekipą wykańczającą lokal, doboru mebli i zabawek i pomocy dydaktycznych, rekrutacji zespołu. Jest absolwentką pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. “ Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak – najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe oraz czuły się bezpiecznie. W codziennej pracy stara się uczyć, tłumaczyć oraz pomagać dzieciom poznawać świat, kierując się przy tym indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla Pani Anety ważna jest praca zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.

Cennik Żłobka Włochy

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu Włochy (opieka poranna, 2024)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1400 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
12,00 zł/ dzień
13,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu Włochy (opieka całodzienna, 2024)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1900 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
obiad – 2 część (14:30)
podwieczorek (16:00)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
20,00 zł/dzień
22,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
Piesek Żłobki Tuptu Warszawa

Oferta terapeutyczna Żłobka - Warszawa Włochy

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Terapia ręki

Zajęcia integracji sensorycznej

Rehabilitacja ruchowa

Spotkania z psychologiem

Konsultacja psychologiczna dla rodzica

Wczesne wspomaganie rozwoju

Trening umiejętności społecznych

Rekrutacja do Żłobka Włochy

Rekrutacja prowadzona jest poprzez stronę żłobków warszawskich https://zlobki.waw.pl/.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

żłobek ursus

Galeria Żłobka Włochy

prywatny żłobek ursus
prywatny żłobek bemowo
prywatny żłobek bemowo
prywatny żłobek ursus
prywatny żłobek ursus tuptu
żłobek bemowo
żłobek ursus

Opinie Żłobek Włochy

Iga BańkowskaIga Bańkowska
09:06 26 Feb 24
Wraz z mężem możemy śmiało polecić ten żłobek każdemu. Jest to nasza druga placówka i w końcu ta właściwa! Ciocie mają rewelacyjne podejście do dzieci. Córka jest zachwycona każdego dnia. Polecamy całym sercem wszystkim rodzicom.
Magdalena WłodarczykMagdalena Włodarczyk
10:42 16 Jan 24
Ciocie kochane i pomocne, atmosfera miła i dziecko czuje się w TupTu dobrze🙂 polecam!
Ngoc Tu NguyenNgoc Tu Nguyen
14:12 15 Jan 24
Bardzo polecam. Zadbany żłobek, miłe cioci, szczegółowe informacje o synek codziennie. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania poza Warszawą, stąd bardzo daleko do żłobka, musimy zmienić żłobek dla synka ale naprawdę tęsknimy się bardzo za tym żłobkiem.
Ania BłońskaAnia Błońska
15:39 04 Jan 24
Polecam serdecznie i z całego serca zarówno żłobek, do którego najmłodszy syn zaczął uczęszczać w wieku 11 miesięcy, jak i przedszkole w którym spędza dnie nasz 3latek. Oba miejsca zachwycają nas indywidualnym podejściem do potrzeb dzieci oraz wielkim sercem i ciepłem bijącym od kochanych cioc. Starszy syn korzysta także z pomocy świetnego logopedy oraz fizjoterapeutki, wszyscy są na miejscu, co jest dla nas wielkim ułatwieniem.Każdemu polecam Tuptu!
Magdalena WoźniakMagdalena Woźniak
19:25 13 Dec 23
To był świetny wybór, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko wchodzi i wychodzi z uśmiechem na twarzy, ciocie są bardzo miłe i jest dobry kontakt. Jest ład i porządek. Polecam!
Depil Art StudioDepil Art Studio
17:00 06 Nov 23
Jarek LenarczykJarek Lenarczyk
20:14 28 Sep 23
Polecam zarówno żłobek jak i przedszkole, w tym samym czasie przechodziliśmy adaptacje z dwójka dzieci i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani dyrektor jak i podejścia do dzieci przez ciocie.Oboje dzieci z chęcią chodzą na codzień do przedszkola jak i żłobka.Roczna córka świetnie się odnalazła pomimo negatywnych przejść w innej placówce.Serdecznie polecam każdemu rodzicowi !
Karolina KocikKarolina Kocik
07:06 27 Jul 23
Miejsce do którego moja córka chodzi z uśmiechem oraz radadością. Ciocie pełne pomysłów co do zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi, dzięki im kreatywnemu podejściu dzieci mogą rozwijać się sensorycznie i psychologicznie. Serdecznie polecamy ten żłobek.
Ewelina GołębiowskaEwelina Gołębiowska
19:00 17 Jul 23
Syn chodzi do żłobka TUPTU Włochy od lutego 2023 i mogę polecić ten żłobek z czystym sumieniem. Dziecko wychodzi ze żłobka zadowolone, ciocie dbają o to, żeby syn się tam dobrze czuł. Codziennie są prowadzone ciekawe zajęcia i syn przynosi, ze żłobka bardzo fajne prace plastyczne a także bardzo ładnie się rozwija..śpiewa, tańczy, dużo powtarza, coraz więcej mówi, codziennie ma styczność z językiem angielskim, rytmiką, jest pod okiem logopedy oraz specjalisty SI. Ciocie są uśmiechnięte, serdeczne, empatyczne z pasją i powołaniem szczególnie Pani Patrycja i Pani Ania. Grupy są nieduże, syn chodzi do grupy średniaków i grupa liczy około 12 dzieci . Adaptacja przebiegła bardzo łagodnie, ciocie podchodziły indywidualnie do naszego dziecka. Dodam, że bardzo dobry kontakt jest też z Panią Dyrektor, która dużo rzeczy podpowiada i doradza. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Ilona GuzinskaIlona Guzinska
11:44 03 Jul 23
Bardzo polecam! Ciocie są super i bardzo dbają o dzieci. Corka poszła do żłobka mając 11 miesięcy i ciocie zadbały o nią tak, ze nie mieliśmy żadnych problemów z adaptacją. Wszyscy są bardzo wyrozumiali i pomocni. Mamy pewność, że córka jest pod najlepszą opieką! I nie zamienilibyśmy tego żłobka na żaden inny! 🙂

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 796 404 046) lub przesłania pytań…