Żłobek prywatny dwujęzyczny Tuptu Warszawa Włochy | Tuptu

Żłobek dwujęzyczny Tuptu Warszawa Włochy

Żłobek dwujęzyczny Włochy

Żłobek dwujęzyczny Tuptu Włochy 2 to placówka oferująca opiekę prywatną dla dzieci od 6 miesiąca życia, do 3 lat w ramach lokalizacji na ul. Pola Karolińskie. Placówka posiada trzy przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy. Żłobek oferuje 45 miejsc w podziale na 3 grupy wiekowe, dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Najmłodsza grupa jest bardzo kameralna – zaledwie maksimum 10 dzieci, co umożliwia łagodną, zindywidualizowaną adaptację. Starsze grupy z kolei prowadzone są w modelu dwujęzycznym- jedna z opiekunek komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, dzięki czemu w naturalny sposób dzieci oswajają się z drugim językiem.

Placówka posiada trzy przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy. Do dyspozycji dzieci jest także blisko 100-metrowy taras wyposażony w atestowane zabawki dla maluszków oraz wózki 4 i 6 osobowe, wykorzystywane do spacerów dzieci niechodzących gdy tylko pozwala na to pogoda. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W naszej placówce staramy się łączyć różne podejścia wychowawcze, tak aby przygotować dzieci do funkcjonowania w otaczającym nas świecie. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori, Pedagogiki Serca Marii Łopatowskiej, jak również Pozytywnej Dyscypliny. W naszej placówce panuje ciepła i przyjazna atmosfera, staramy się stwarzać maluchom warunki zbliżone do domowych, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne oraz zaopiekowanie.

prywatny żłobek włochy

Nasz Złobek Włochy 2

Dużym atutem placówki jest znajdujące się w tej samej lokalizacji Przedszkole Dwujęzyczne Tuptu Włochy, co umożliwia płynne, praktycznie niezauważalne dla dzieci przejście do kolejnego etapu opieki i edukacji  – przejście do przedszkola. Również przedszkolny zespół terapeutyczny – psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny -są do dyspozycji w razie potrzeby.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim. Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne. W razie potrzeby zapewniamy indywidualne zajęcia terapeutyczne.

Dyrektorem żłobka jest Pani Aneta. związana z Tuptu od wielu lat. Współtworzyła Tuptu Włochy od początku, od etapu uzgodnień z architektem, ekipą wykańczającą lokal, doboru mebli i zabawek i pomocy dydaktycznych, rekrutacji zespołu. Jest absolwentką pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. “ Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak – najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe oraz czuły się bezpiecznie. W codziennej pracy stara się uczyć, tłumaczyć oraz pomagać dzieciom poznawać świat, kierując się przy tym indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla Pani Anety ważna jest praca zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.

Cennik Żłobka Włochy 2

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu Włochy 2 (opieka poranna, 2024)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1400 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
12,00 zł/ dzień
13,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu Włochy 2 (opieka całodzienna, 2024)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1900 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
obiad – 2 część (14:30)
podwieczorek (16:00)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
20,00 zł/dzień
22,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
Żyrafa Żłobki Tuptu Warszawa

Oferta terapeutyczna Żłobka

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Terapia ręki

Zajęcia integracji sensorycznej

Rehabilitacja ruchowa

Spotkania z psychologiem

Konsultacja psychologiczna dla rodzica

Wczesne wspomaganie rozwoju

Trening umiejętności społecznych

Rekrutacja do Żłobka Włochy 2

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

prywatny żłobek włochy

Galeria Żłobka Włochy 2

prywatny żłobek włochy
prywatny żłobek włochy
prywatny żłobek włochy
żłobek prywatny we włochach
prywatny żłobek włochy tuptu
prywatny żłobek włochy tuptu
prywatny żłobek włochy tuptu

Opinie Żłobek dwujęzyczny Włochy 2

Iga BańkowskaIga Bańkowska
09:06 26 Feb 24
Wraz z mężem możemy śmiało polecić ten żłobek każdemu. Jest to nasza druga placówka i w końcu ta właściwa! Ciocie mają rewelacyjne podejście do dzieci. Córka jest zachwycona każdego dnia. Polecamy całym sercem wszystkim rodzicom.
Magdalena WłodarczykMagdalena Włodarczyk
10:42 16 Jan 24
Ciocie kochane i pomocne, atmosfera miła i dziecko czuje się w TupTu dobrze🙂 polecam!
Ngoc Tu NguyenNgoc Tu Nguyen
14:12 15 Jan 24
Bardzo polecam. Zadbany żłobek, miłe cioci, szczegółowe informacje o synek codziennie. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania poza Warszawą, stąd bardzo daleko do żłobka, musimy zmienić żłobek dla synka ale naprawdę tęsknimy się bardzo za tym żłobkiem.
Ania BłońskaAnia Błońska
15:39 04 Jan 24
Polecam serdecznie i z całego serca zarówno żłobek, do którego najmłodszy syn zaczął uczęszczać w wieku 11 miesięcy, jak i przedszkole w którym spędza dnie nasz 3latek. Oba miejsca zachwycają nas indywidualnym podejściem do potrzeb dzieci oraz wielkim sercem i ciepłem bijącym od kochanych cioc. Starszy syn korzysta także z pomocy świetnego logopedy oraz fizjoterapeutki, wszyscy są na miejscu, co jest dla nas wielkim ułatwieniem.Każdemu polecam Tuptu!
Magdalena WoźniakMagdalena Woźniak
19:25 13 Dec 23
To był świetny wybór, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko wchodzi i wychodzi z uśmiechem na twarzy, ciocie są bardzo miłe i jest dobry kontakt. Jest ład i porządek. Polecam!
Depil Art StudioDepil Art Studio
17:00 06 Nov 23
Jarek LenarczykJarek Lenarczyk
20:14 28 Sep 23
Polecam zarówno żłobek jak i przedszkole, w tym samym czasie przechodziliśmy adaptacje z dwójka dzieci i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani dyrektor jak i podejścia do dzieci przez ciocie.Oboje dzieci z chęcią chodzą na codzień do przedszkola jak i żłobka.Roczna córka świetnie się odnalazła pomimo negatywnych przejść w innej placówce.Serdecznie polecam każdemu rodzicowi !
Karolina KocikKarolina Kocik
07:06 27 Jul 23
Miejsce do którego moja córka chodzi z uśmiechem oraz radadością. Ciocie pełne pomysłów co do zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi, dzięki im kreatywnemu podejściu dzieci mogą rozwijać się sensorycznie i psychologicznie. Serdecznie polecamy ten żłobek.
Ewelina GołębiowskaEwelina Gołębiowska
19:00 17 Jul 23
Syn chodzi do żłobka TUPTU Włochy od lutego 2023 i mogę polecić ten żłobek z czystym sumieniem. Dziecko wychodzi ze żłobka zadowolone, ciocie dbają o to, żeby syn się tam dobrze czuł. Codziennie są prowadzone ciekawe zajęcia i syn przynosi, ze żłobka bardzo fajne prace plastyczne a także bardzo ładnie się rozwija..śpiewa, tańczy, dużo powtarza, coraz więcej mówi, codziennie ma styczność z językiem angielskim, rytmiką, jest pod okiem logopedy oraz specjalisty SI. Ciocie są uśmiechnięte, serdeczne, empatyczne z pasją i powołaniem szczególnie Pani Patrycja i Pani Ania. Grupy są nieduże, syn chodzi do grupy średniaków i grupa liczy około 12 dzieci . Adaptacja przebiegła bardzo łagodnie, ciocie podchodziły indywidualnie do naszego dziecka. Dodam, że bardzo dobry kontakt jest też z Panią Dyrektor, która dużo rzeczy podpowiada i doradza. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Ilona GuzinskaIlona Guzinska
11:44 03 Jul 23
Bardzo polecam! Ciocie są super i bardzo dbają o dzieci. Corka poszła do żłobka mając 11 miesięcy i ciocie zadbały o nią tak, ze nie mieliśmy żadnych problemów z adaptacją. Wszyscy są bardzo wyrozumiali i pomocni. Mamy pewność, że córka jest pod najlepszą opieką! I nie zamienilibyśmy tego żłobka na żaden inny! 🙂

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 796 404 046) lub przesłania pytań…