Żłobek Tuptu Natolin, Żłobek Ursynów | Tuptu

Tuptu Żłobek Natolin - Ursynów

Prywatny Żłobek Natolin - Ursynów Tuptu

Żłobek Tuptu Natolin to nasza kameralna placówka na skraju Ursynowa – tuż koło parku natolińskiego. Żłobek oferuje miejsca „miejskie” – dla dzieci od 12 miesiąca życia, oraz miejsca „prywatne” – dla dzieci od 6 miesiąca życia. Dzieci podzielone są na dwie grupy – maluszki i starszaki. Grupa młodszych dzieci zajmuje mniejszą salę liczy maksimum 12 dzieci, co zapewnia idealne warunki do adaptacji. Starsza grupa jest bardzie liczna., aby stopniowo przygotowywać dzieci do funkcjonowania w licznych grupach przedszkolnych.

Placówka posiada dwie przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy oraz osobną sypialnię. Do dyspozycji dzieci jest wózek 6 osobowy, wykorzystywany do spacerów gdy tylko pozwala na to pogoda. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.
W razie potrzeby zapewniamy indywidualną terapię logopedyczną.

Żłobek Natolin

ul. Kazimierza Sotta „Sokoła” 1A lok 13A (wejście od ul. Belgradzkiej), 02-790 Warszawa
czynny w godz. 7:30-17:30

Telefon

570 920 072

prywatny żłobek ursynów

Nasz Żłobek w Natolinie

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori z nurtem Marshalla Rosenberga – Porozumienia Bez Przemocy oraz pedagogiki bliskości. W żłobku panuje domowa atmosfera, dzięki czemu adaptacje maluszków przebiegają bardzo szybko.

Dyrektorem żłobka jest Pani Karolina, związana z tym miejscem od początku istnienia Tuptu Natolin, jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a prywatnie jest mamą. Swoją pracę wykonuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Tworzy w placówce niezwykłą, domową atmosferę, którą docenią Państwo i Państwa dzieci od pierwszego dnia.

Cennik Żłobka Natolin - Ursynów

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu – Natolin (opieka poranna i całodzienna, 2024)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:30) Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1400 zł 2050 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (12:00)
obiad – 2 część (14:30)
podwieczorek (16:00)
Dieta Standardowa
Dieta z wyłączeniami (np. dieta bezmleczna, bez czerwonego mięsa, bez jaj itp.
12,00 zł/dzień

13,00 zł/dzień

20,00 zł/ dzień
22,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł 40 zł
kotek Żłobki Tuptu Warszawa

Rekrutacja do Żłobka Natolin

Rekrutacja „miejska” prowadzona jest poprzez stronę żłobków warszawskich https://zlobki.waw.pl/ Rekrutacja „prywatna” prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

prywatny żłobek ursynów

Opinie Żłobek Natolin - Ursynów

Karolina ŚwiderskaKarolina Świderska
21:07 12 Aug 23
Najlepszy żłobek !!! Ciocie cudowne i bardzo zaangażowane!! Aleksander biegł do żłobka bo nie mógł się doczekać żeby tam być!!! Dzieci dużo przytulane i kochane . Polecammmm bardzoooo
Anna KolbikAnna Kolbik
20:54 10 Sep 22
Piękny żłobek! Wszystki cioci są bardzo przyjazne, miłe i sympatyczne! Córka zaczęła chodzić do żłobka, nie znając języka polskiego. Ale mimo to doskonale się przystosowała dzięki profesjonalnemu podejściu i miłym ciociam. Dziękujemy za wspaniałą opiekę. Będziemy tęsknić.
Foczko FoczkaFoczko Foczka
08:18 01 Sep 22
Rewelacyjny żłobek.Corka spędziła tu ponad 2 lata i uważam, że był to świetny wybór. Ciepłe, zaangażowane ciocie, codziennie pełna informacja jak dziecko spędziło dzien, zajęcia dodatkowe. Córka bardzo się rozwinęła w każdym aspekcie: plastycznie, językowo, żłobek odpieluchowal córkę praktycznie bez mojego wysilku. Z żalem opuszczamy i będziemy wspominać z ogromnym sentymentem. Pozdrawiam wszystkie super ciocie.
PaulinaPaulina
19:58 31 Aug 22
Synek przez rok uczęszczał do żłobka. Od początku do końca czuliśmy, że ma dobrą, troskliwą opiekę, uczy się wielu nowych rzeczy, rozwija, a przede wszystkim radośnie spędza czas na zabawie. Codziennie przy odbieraniu synka byliśmy szczegółowo informowani przez Ciocie o tym, jak minął mu dzień, dzięki czemu czuliśmy się spokojni. Każdego ranka synek z radością szykował się do żłobka i równie radosny wybiegał nam na spotkanie popołudniu, opowiadając o tym, co działo się w ciągu dnia. I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że nasz synek należy raczej do tych nieśmiałych maluchów, wymagających czasu na oswojenie, obserwujących otoczenie z dystansu, niechętnych do udziału w grupowych aktywnościach. Jednak, dzięki dużej dozie zrozumienia i akceptacji ze strony Cioć, szybko poczuł się w żłobku bezpiecznie i swobodnie :)Dziękujemy za ten wspólny rok, będziemy z sentymentem wspominać Żłobek i wspaniałe Ciocie
Ewelina HajdukEwelina Hajduk
18:34 05 Aug 22
Żłobek Tuptu Natolin to wspaniałe miejsce na nową przygodę malucha. Ciocie są wspaniałe, ciepłe, serdeczne i opiekuńcze. Synek chodził przez rok do żłobka i każdego dnia byłam spokojna, że jest pod dobrą opieką. Pozdrawiamy 🙂

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 570 920 072) lub przesłania pytań…