Żłobek Tuptu Natolin, Żłobek na Ursynowie | Tuptu

Tuptu Żłobek Natolin

Żłobek Tuptu Natolin

Żłobek Tuptu Natolin to nasza kameralna placówka na skraju Ursynowa – tuż koło parku natolińskiego. Żłobek oferuje miejsca „miejskie” – dla dzieci od 12 miesiąca życia, oraz miejsca „prywatne” – dla dzieci od 6 miesiąca życia. Dzieci podzielone są na dwie grupy – maluszki i starszaki. Grupa młodszych dzieci zajmuje mniejszą salę liczy maksimum 12 dzieci, co zapewnia idealne warunki do adaptacji. Starsza grupa jest bardzie liczna., aby stopniowo przygotowywać dzieci do funkcjonowania w licznych grupach przedszkolnych.

Placówka posiada dwie przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy oraz osobną sypialnię. Do dyspozycji dzieci jest wózek 6 osobowy, wykorzystywany do spacerów gdy tylko pozwala na to pogoda. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.
W razie potrzeby zapewniamy indywidualną terapię logopedyczną.

Żłobek Natolin

ul. Kazimierza Sotta „Sokoła” 1A lok 13A (wejście od ul. Belgradzkiej), 02-790 Warszawa
czynny w godz. 7:30-17:30

Telefon

570 920 072

Nasz Żłobek w Natolinie

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori z nurtem Marshalla Rosenberga – Porozumienia Bez Przemocy oraz pedagogiki bliskości. W żłobku panuje domowa atmosfera, dzięki czemu adaptacje maluszków przebiegają bardzo szybko.

Dyrektorem żłobka jest Pani Karolina, związana z tym miejscem od początku istnienia Tuptu Natolin, jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a prywatnie jest mamą. Swoją pracę wykonuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Tworzy w placówce niezwykłą, domową atmosferę, którą docenią Państwo i Państwa dzieci od pierwszego dnia.

Cennik Żłobka Natolin

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu – Natolin (opieka poranna i całodzienna, 2023)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:30) Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 700 zł 700 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1350 zł 1900 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (12:00)
obiad – 2 część (14:30)
podwieczorek (16:00)
Dieta Standardowa
Dieta z wyłączeniami (np. dieta bezmleczna, bez czerwonego mięsa, bez jaj itp.
10,00 zł/dzień

11,00 zł/dzień

17,00 zł/ dzień
18,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł 40 zł
kotek Żłobki Tuptu Warszawa

Rekrutacja do Żłobka Natolin

Rekrutacja „miejska” prowadzona jest poprzez stronę żłobków warszawskich https://zlobki.waw.pl/ Rekrutacja „prywatna” prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.