Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Warszawa Włochy | Tuptu

Promocja
Czesne 1 zł (przez 2 miesiące)

Tylko 4 miejsca, dla dzieci z rocznika 2019 i 2020

 • Kameralne grupy do 18 dzieci
 • Dwujęzyczność – język angielski 8h dziennie
 • Multisensoryka, matematyka
 • Grupowe i indywidualne zajęcia logopedyczne
 • Sala integracji sensorycznej
 • Taniec i inne…
Promocja dwa miesiące za 1 zł

  Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Warszawa Włochy

  Przedszkole językowe Tuptu Włochy

  Przedszkole Tuptu Włochy powstało z myślą o absolwentach Żłobków Tuptu – aby dzieci mogły kontynuować opiekę i edukację w tej samej lokalizacji, bez zmiany otoczenia i stresów z tym związanych. Placówka posiada dwa oddziały. Każda z grup liczy nie więcej niż 18 dzieci i obie funkcjonują w modelu dwujęzycznym – gwarantujemy 8 godzin dziennie kontaktu z językiem angielskim. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

  Do dyspozycji dzieci jest także blisko 100-metrowy taras wyposażony w atestowane zabawki dla dzieci.

  Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W naszej placówce staramy się łączyć różne podejścia wychowawcze, tak aby przygotować dzieci do funkcjonowania w otaczającym nas świecie. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori, Pedagogiki Serca Marii Łopatowskiej, jak również Pozytywnej Dyscypliny. W naszej placówce panuje ciepła i przyjazna atmosfera, staramy się stwarzać maluchom warunki zbliżone do domowych, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne oraz zaopiekowanie.

  Dobro i bezpieczeństwo dzieci są dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego mamy opracowane standardy ochrony dzieci i każdy pracownik jest przeszkolony w ich zakresie.

  Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Włochy

  ul. Pola Karolińskie 2B lok 700, 02-401 Warszawa
  czynne w godz. 7:00-18:00

  Telefon

  796 404 046

  przedszkole językowe włochy

  Nasze Przedszkole Włochy

  Nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwa przedszkolny zespół terapeutyczny – psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny. Placówka posiada salę do terapii SI. Wszystkie dodatkowe zajęcia terapeutyczne odbywają się w godzinach obecności dziecka w placówce, co jest najwygodniejszym rozwiązaniem zarówno dla rodzica, jak i dziecka.
  Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

  Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.

  Dyrektorem żłobka jest Pani Aneta. związana z Tuptu od wielu lat. Współtworzyła Tuptu Włochy od początku, od etapu uzgodnień z architektem, ekipą wykańczającą lokal, doboru mebli i zabawek i pomocy dydaktycznych, rekrutacji zespołu. Jest absolwentką pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. “ Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak – najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe oraz czuły się bezpiecznie. W codziennej pracy stara się uczyć, tłumaczyć oraz pomagać dzieciom poznawać świat, kierując się przy tym indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla Pani Anety ważna jest praca zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.

  Cennik Przedszkole Włochy

  Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

  Cennik Przedszkola Tuptu – Włochy (2024)

  Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
  Adaptacja 5 wizyt, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
  Wpisowe Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł*
  Czesne:
  godz. 7:00 – 18:00
  Całodzienna opieka z pakietem edukacyjnym 1 300 zł
  Wyżywienie:
  śniadanie (9:00)
  obiad – 1 danie (11:45)
  obiad – 2 danie (14:00)
  podwieczorek (16:00)
  Dieta standardowa

  Dieta z wyłączeniami (np. bezmleczna, bezjajeczna itp)

  20,00 zł/dzień

  22,00 zl/ dzień

  Ubezpieczenie NNW dziecka Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

  *- dzieci uczęszczające wcześniej do żłobka TUPTU – zwolnione z opłaty wpisowego

  Niedźwiadek Przedszkole Włochy

  Oferta terapeutyczna Przedszkola

  Zajęcia logopedyczne

  Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  Terapia ręki

  Zajęcia integracji sensorycznej

  Rehabilitacja ruchowa

  Spotkania z psychologiem

  Konsultacja psychologiczna dla rodzica

  Wczesne wspomaganie rozwoju

  Trening umiejętności społecznych

  Rekrutacja do Przedzkola na Włochach

  Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do przedszkola, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

  Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki i edukacji.

  Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

  Opinie dwujęzyczne przedszkole Włochy

  Iga BańkowskaIga Bańkowska
  09:06 26 Feb 24
  Wraz z mężem możemy śmiało polecić ten żłobek każdemu. Jest to nasza druga placówka i w końcu ta właściwa! Ciocie mają rewelacyjne podejście do dzieci. Córka jest zachwycona każdego dnia. Polecamy całym sercem wszystkim rodzicom.
  Magdalena WłodarczykMagdalena Włodarczyk
  10:42 16 Jan 24
  Ciocie kochane i pomocne, atmosfera miła i dziecko czuje się w TupTu dobrze🙂 polecam!
  Ngoc Tu NguyenNgoc Tu Nguyen
  14:12 15 Jan 24
  Bardzo polecam. Zadbany żłobek, miłe cioci, szczegółowe informacje o synek codziennie. Z powodu zmiany miejsca zamieszkania poza Warszawą, stąd bardzo daleko do żłobka, musimy zmienić żłobek dla synka ale naprawdę tęsknimy się bardzo za tym żłobkiem.
  Ania BłońskaAnia Błońska
  15:39 04 Jan 24
  Polecam serdecznie i z całego serca zarówno żłobek, do którego najmłodszy syn zaczął uczęszczać w wieku 11 miesięcy, jak i przedszkole w którym spędza dnie nasz 3latek. Oba miejsca zachwycają nas indywidualnym podejściem do potrzeb dzieci oraz wielkim sercem i ciepłem bijącym od kochanych cioc. Starszy syn korzysta także z pomocy świetnego logopedy oraz fizjoterapeutki, wszyscy są na miejscu, co jest dla nas wielkim ułatwieniem.Każdemu polecam Tuptu!
  Magdalena WoźniakMagdalena Woźniak
  19:25 13 Dec 23
  To był świetny wybór, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko wchodzi i wychodzi z uśmiechem na twarzy, ciocie są bardzo miłe i jest dobry kontakt. Jest ład i porządek. Polecam!
  Depil Art StudioDepil Art Studio
  17:00 06 Nov 23
  Jarek LenarczykJarek Lenarczyk
  20:14 28 Sep 23
  Polecam zarówno żłobek jak i przedszkole, w tym samym czasie przechodziliśmy adaptacje z dwójka dzieci i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani dyrektor jak i podejścia do dzieci przez ciocie.Oboje dzieci z chęcią chodzą na codzień do przedszkola jak i żłobka.Roczna córka świetnie się odnalazła pomimo negatywnych przejść w innej placówce.Serdecznie polecam każdemu rodzicowi !
  Karolina KocikKarolina Kocik
  07:06 27 Jul 23
  Miejsce do którego moja córka chodzi z uśmiechem oraz radadością. Ciocie pełne pomysłów co do zabaw oraz spędzania czasu z dziećmi, dzięki im kreatywnemu podejściu dzieci mogą rozwijać się sensorycznie i psychologicznie. Serdecznie polecamy ten żłobek.
  Ewelina GołębiowskaEwelina Gołębiowska
  19:00 17 Jul 23
  Syn chodzi do żłobka TUPTU Włochy od lutego 2023 i mogę polecić ten żłobek z czystym sumieniem. Dziecko wychodzi ze żłobka zadowolone, ciocie dbają o to, żeby syn się tam dobrze czuł. Codziennie są prowadzone ciekawe zajęcia i syn przynosi, ze żłobka bardzo fajne prace plastyczne a także bardzo ładnie się rozwija..śpiewa, tańczy, dużo powtarza, coraz więcej mówi, codziennie ma styczność z językiem angielskim, rytmiką, jest pod okiem logopedy oraz specjalisty SI. Ciocie są uśmiechnięte, serdeczne, empatyczne z pasją i powołaniem szczególnie Pani Patrycja i Pani Ania. Grupy są nieduże, syn chodzi do grupy średniaków i grupa liczy około 12 dzieci . Adaptacja przebiegła bardzo łagodnie, ciocie podchodziły indywidualnie do naszego dziecka. Dodam, że bardzo dobry kontakt jest też z Panią Dyrektor, która dużo rzeczy podpowiada i doradza. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
  Ilona GuzinskaIlona Guzinska
  11:44 03 Jul 23
  Bardzo polecam! Ciocie są super i bardzo dbają o dzieci. Corka poszła do żłobka mając 11 miesięcy i ciocie zadbały o nią tak, ze nie mieliśmy żadnych problemów z adaptacją. Wszyscy są bardzo wyrozumiali i pomocni. Mamy pewność, że córka jest pod najlepszą opieką! I nie zamienilibyśmy tego żłobka na żaden inny! 🙂

  Masz pytanie?

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 796 404 046) lub przesłania pytań…