Przedszkole Tuptu Włochy, Przedszkole Włochy | Tuptu

Tuptu dwujęzyczne przedszkole Włochy

Przedszkole Tuptu Włochy

Przedszkole Tuptu Włochy powstało z myślą o absolwentach Żłobków Tuptu – aby dzieci mogły kontynuować opiekę i edukację w tej samej lokalizacji, bez zmiany otoczenia i stresów z tym związanych. Placówka posiada dwa oddziały. Każda z grup liczy nie więcej niż 18 dzieci i obie funkcjonują w modelu dwujęzycznym – gwarantujemy 8 godzin dziennie kontaktu z językiem angielskim. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Do dyspozycji dzieci jest także blisko 100-metrowy taras wyposażony w atestowane zabawki dla dzieci.

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W naszej placówce staramy się łączyć różne podejścia wychowawcze, tak aby przygotować dzieci do funkcjonowania w otaczającym nas świecie. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori, Pedagogiki Serca Marii Łopatowskiej, jak również Pozytywnej Dyscypliny. W naszej placówce panuje ciepła i przyjazna atmosfera, staramy się stwarzać maluchom warunki zbliżone do domowych, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne oraz zaopiekowanie.

Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Włochy

ul. Pola Karolińskie 2B lok 700, 02-401 Warszawa
czynne w godz. 7:00-18:00

Telefon

796 404 046

Nasze Przedszkole Włochy

Nad prawidłowym rozwojem dzieci czuwa przedszkolny zespół terapeutyczny – psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny. Placówka posiada salę do terapii SI. Wszystkie dodatkowe zajęcia terapeutyczne odbywają się w godzinach obecności dziecka w placówce, co jest najwygodniejszym rozwiązaniem zarówno dla rodzica, jak i dziecka.
Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.

Dyrektorem żłobka jest Pani Aneta. związana z Tuptu od wielu lat. Współtworzyła Tuptu Włochy od początku, od etapu uzgodnień z architektem, ekipą wykańczającą lokal, doboru mebli i zabawek i pomocy dydaktycznych, rekrutacji zespołu. Jest absolwentką pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. “ Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak – najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe oraz czuły się bezpiecznie. W codziennej pracy stara się uczyć, tłumaczyć oraz pomagać dzieciom poznawać świat, kierując się przy tym indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla Pani Anety ważna jest praca zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.

Cennik Przedszkole Włochy

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Przedszkola Tuptu – Włochy (2023)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja 5 wizyt, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł*
Czesne:
godz. 7:00 – 18:00
Całodzienna opieka z pakietem edukacyjnym 1 200 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 danie (11:45)
obiad – 2 danie (14:00)
podwieczorek (16:00)
Dieta standardowa

Dieta z wyłączeniami (np. bezmleczna, bezjajeczna itp)

19,00 zł/dzień

21,00 zl/ dzień

Ubezpieczenie NNW dziecka Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

*- dzieci uczęszczające wcześniej do żłobka TUPTU – zwolnione z opłaty wpisowego

Niedźwiadek Przedszkole Włochy

Oferta terapeutyczna Przedszkola

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Terapia ręki

Zajęcia integracji sensorycznej

Rehabilitacja ruchowa

Spotkania z psychologiem

Konsultacja psychologiczna dla rodzica

Wczesne wspomaganie rozwoju

Trening umiejętności społecznych

Rekrutacja do Przedzkola na Włochach

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do przedszkola, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki i edukacji.

Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.