Żłobek Tuptu Chomiczówka - Bielany | Tuptu

Tuptu - żłobek Chomiczówka (Bielany)

Tuptu Chomiczówka - prywatny żłobek na Bielanach

Żłobek Tuptu Chomiczówka to kameralna placówka na Bielanach dla 35 dzieci. Zlokalizowana na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje ciszę i brak ruchu samochodowego. Żłobek oferuje miejsca „miejskie” – dla dzieci od 12 miesiąca życia, oraz miejsca „prywatne” – dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Dla dzieci przewidziane są trzy sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy oraz strefą spożywania posiłków. Grupa maluszków zajmuje najbardziej przytulną i liczy maksimum 10 dzieci, co zapewnia idealne warunki do adaptacji. Starsze grupy są nieco liczniejsze, aby stopniowo przyzwyczajać dzieci do funkcjonowania w liczniejszej społeczności. Codziennie, jeśli tylko pogoda sprzyja, dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Żłobek na wyposażeniu ma wózki 4 i 6 osobowe dla niechodzących maluszków. Starsze dzieci spacerują przy wężu.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.

W razie potrzeby zapewniamy indywidualną terapię logopedyczną.

Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Żłobek Chomiczówka - Bielany

ul. Rodziny Połanieckich 29A, 01-924 Warszawa
czynny w godz. 7:00-17:30

Telefon

518 397 487

prywatny żłobek bielany

Nasz Żłobek - Bielany, Chomiczówka

W naszym żłobku na Bielanach uczymy i rozwijamy przez zabawę – ta forma aktywności jest dzieciom najbliższa. Jak dowodzi nasze doświadczenie, w ten sposób osiągamy najlepsze efekty.

Placówka zarządzana jest przez Panią Sylwię, doświadczonego pedagoga z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi. Praktykę zawodową zaczynała jako prywatna opiekunka do dzieci, potem opiekunka w żłobku. Kocha dzieci, uwielbia ich ciekawość świata. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji, kiedy patrzy jak się zmieniają i dorastają. Wraz z zespołem tworzy ciepłą atmosferę, w której dzieci odnajdują doskonałe warunki do rozwoju. Razem z opiekunkami stara się, by każdy dzień był dla najmłodszych pełen rozwijających przygód. Dzieci mogą liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami.

Cennik Żłobka Chomiczówka (Bielany)

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu – Chomiczówka (opieka poranna, 2024)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1350 zł
Wyżywienie
(Śniadanie (8:30),
1 część obiadu (11:00):
dieta standardowa
dieta indywidualna (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
12,00 zł/dzień
14,00 zł/dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu – Chomiczówka (opieka całodzienna, 2024)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-17:30)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1900 zł
Wyżywienie
(Śniadanie (8:30),
1 część obiadu (11:00)
2 część obiadu (14:00)
podwieczorek (15:45):
dieta standardowa
dieta indywidualna (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
20,00 zł/dzień
22,00 zł/dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
króliczek Żłobek Chomiczówka

Rekrutacja do Żłobka Chomiczówka

Rekrutacja „miejska” prowadzona jest poprzez stronę żłobków warszawskich https://zlobki.waw.pl/. Rekrutacja „prywatna” prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz. Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić nasz żłobek na Bielanach i filozofię opieki.

prywatny żłobek bielany

Opinie Żłobek Chomiczówka - Bielany

Aleksandra KuczyńskaAleksandra Kuczyńska
11:52 23 Feb 24
Bardzo fajny kameralny żłobek! Dzięcko idzie z radościa i nie chce wychodzić!
Marta SkrzyniarzMarta Skrzyniarz
11:20 08 Sep 23
Zdecydowanie żłobek warty polecenia.Córka bardzo szybko się zaadaptowała - duża zasługa w tym wszystkich opiekunek, które w tym trudnym okresie dla dziecka wykazywały dużo ciepła, szczególnej opieki i poświęcenia. Juz po kilku dniach w żłobku córka pozbyła się lęku separacyjnego.Przez 2 lata z dumą mogliśmy obserwować, jakie córka robiła postępy w rozwoju z tygodnia na tydzień i uważamy, że w dużym stopniu przyczyniły się zajęcia w żłobku TupTu - m.in zajęcia z logopedą, zajęcia sensoryczne, dogoterapia (niesamowita atrakcja dla dzieci), zajęcia plastyczne, a także wplatanie w zabawę przez ciocie nauka słów po angielsku (nie raz zaskoczoni byliśmy nazywaniem przez córkę kolorów, zwierząt po angielsku). Ale przede wszystkim bardzo wdzięczni jesteśmy całej kadrze wychowawczej za stworzenie odpowiedniej atmosfery w grupie do socjalizacji dzieci. Maluszki nauczyły się ze soba bawić, rozmawiać.Z praktycznej strony warto wspomnieć o dostępie do aplikacji dla rodziców, w której sa umieszczane informacje dot. naszego dziecka (ile zjadło w danym dniu, ile spało, itp.), o częstych fotorelacjach na FB.Tytułem podsumowania może być zachowanie córki, której bardzo często po przebudzeniu pierwsze co zdarzało jej się powiedziec było "idziemy do żłobka".Polecamy z całego serca żłobek TupTu
Emilia DrabkowskaEmilia Drabkowska
05:24 07 Sep 23
Cudowne miejsce dla naszych maluszków, polecam wszystkim z całego serca ❤️. Ciocie są czułe, kochające, zawsze uśmiechnięte, z ogromną ilością pomysłów na wsparcie rozwoju naszych maluszków i do tego mają bardzo dużo cierpliwości 🥰 Wrzucają dużo zdjęć na social media, z codziennego życia żłobka.Pozdrawiamy, życzymy dalszych sukcesów ❤️😍❤️😍❤️😍
Z całego serca polecamy ten żłobek.Mały,kameralny, a jednak każda grupa ma swoją dobrze wyposażoną salę a posiłki są urozmaicone.Nasz syn uwielbiał chodzić do tego żłobka a my wiedząc, że czuje się tam świetnie,byliśmy spokojni, że cudownie spędza czas.Ciocie są wspaniałe(!) a Pani Sylwia jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu.Tęsknimy 😢🥰
Andrzej EndrjuAndrzej Endrju
12:33 05 Sep 23
Bardzo dobrzy Żłobek. Ciocie z empatia i zaangażowaniem zajmują się Maluszkami.
IgaIga
14:48 02 Sep 23
Przyjazne i ciepłe miejsce dzięki przemiłym, troskliwym ciociom, którym dziękujemy za opiekę i cierpliwość zwłaszcza w ciężkim okresie adaptacji. Bardzo dobry kontakt i codzienne szczegółowe informacje o dziecku. Fajne zabawy i dodatkowe zajęcia, zwłaszcza wizyty pieska 🙂 Proszę rozważcie otwarcie przedszkola gdyż dziecko chce wracać 😉
Żłobek TUPTU jest wspaniałym miejscem dla maluszka! Miejsce kameralne, ciocie są przemiłe, życzliwe, cierpliwe i przede wszystkim PROFESJONALNE. Dzieciaczki zawsze wychodzą ze żłobka radosne i uśmiechnięte, mają wiele ciekawych zajęć (chociażby rytmika z ciocią Agą:) wykonują ciekawe prace i eksperymenty. Każda mama może czuć się spokojna, zostawiając swoje dziecko pod taką opieką.... Pani Kierownik, Pani Ola i inne ciocie to bez wątpienia właściwe osoby na właściwym miejscu. Polecam bardzo żłobek TUPTU wszystkim niezdecydowanym rodzicom.
Natalia WNatalia W
19:05 29 Aug 23
Żłobek Tuptu jest wspaniałym, ciepłym miejscem, do którego chodził nasz synek od ukończenia pierwszego roku życia. Empatyczne i pomocne Ciocie sprawiły, że byliśmy spokojni o nasze dziecko. Warto również wspomnieć, że Pani Sylwia, która pełni funkcje Dyrektora placówki, zawsze była dla nas dostępna i chętnie odpowiadała na wszelkie pytania, a dodatkowo z pełnym zaangażowaniem pochodziła do wszystkich spraw związanych z maluchami.

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 518 397 487) lub przesłania pytań…