Żłobek Tuptu Kabaty, Żłobek na Kabatach | Tuptu

Tuptu Żłobek Kabaty

Żłobek Tuptu Kabaty

Żłobek Tuptu Kabaty to nasza najbardziej kameralna placówka dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Placówka jest położona w zacisznej części Kabat, wejście od ul. Zaruby. Dzieci podzielone są na dwie grupy – maluszki i starszaki. Placówka posiada dwie przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy oraz osobną jadalnię. Do dyspozycji dzieci jest wózek 6 osobowy, wykorzystywany do spacerów gdy tylko pozwala na to pogoda.

Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.
W razie potrzeby zapewniamy indywidualną terapię logopedyczną.

Żłobek Kabaty

ul. S. Dembego 5 lok U3 (wejście od ul. Zaruby), 02-796 Warszawa
czynny w godz. 7:00-18:00

Telefon

501 549 653

Nasz Żłobek na Kabatach

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori z nurtem Marshalla Rosenberga – Porozumienia Bez Przemocy oraz pedagogiki bliskości. W żłobku panuje domowa atmosfera, dzięki czemu adaptacje maluszków przebiegają bardzo szybko.

Dyrektorem żłobka jest Pani Róża, związana z tym miejscem od kilkunastu lat. Wielu z jej wychowanków nadal utrzymuje kontakt z placówką i sporadycznie nas odwiedza. Tworzy niezwykłą, domową atmosferę, którą docenią Państwo i Państwa dzieci od pierwszego dnia. Prywatnie jest mamą i babcią.

Cennik Żłobka Kabaty

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu – Kabaty (opieka poranna, 2024)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:30)
Adaptacja 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne:
godz. 7:00 – 12:30
Poranna opieka wraz z porannymi zajęciami i atrakcjami 1400 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:45)
Dieta standardowa

Dieta z wyłączeniami (np. bezmleczna, bezjajeczna itp)

12,00 zł/dzień

13,00 zl/ dzień

Ubezpieczenie NNW dziecka Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu – Kabaty (opieka całodzienna, 2024)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne:
godz. 7:00 – 18:00
Całodzienna opieka wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 2050 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:45)
obiad – 2 część (14:00)
podwieczorek (16:00)
Dieta standardowa

Dieta z wyłączeniami (np. bezmleczna, bezjajeczna itp)

20,00 zł/dzień

22,00 zl/ dzień

Ubezpieczenie NNW dziecka Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
tygrysek Żłobki Tuptu Warszawa

Rekrutacja do Żłobka Kabaty

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

Opinie Żłobek Kabaty

Joanna MilewskaJoanna Milewska
10:10 12 Dec 23
Żłobek Tuptu Kabaty jest miejscem, które poleciłabym każdemu rodzicowi, z wielu powodów. M.in. wygodne dla rodziców godziny pracy żłobka, przystępna cena, bardzo dobrze skomponowane posiłki. Codziennie odbywały się nowe scenariusze zajęć. Prawie każdy dzień udokumentowany był zdjęciami, wiedzieliśmy więc co robiła nasza pociecha. Z każdym dniem obserwowaliśmy rozwój naszego synka, jak nabywa nowych umiejętności, jak uczy się interakcji z innymi dziećmi. Synek bardzo chętnie wychodził rano do żłobka, zaś po południu ciężko go było "wyciągnąć" z sali. W żłobku panowała miła, przyjazna atmosfera. Ciocie były zawsze uśmiechnięte, bardzo pomocne i raportowały szczegółowo każdy dzień - co jest dobrze, nad czym należałoby popracować. Słuchały indywidualnych próśb dotyczących przyzwyczajeń dzieci. Będziemy bardzo miło wspominać pobyt naszego synka w tej placówce. W naszej ocenie synek był zawsze odpowiednio traktowany, miał poczucie bezpieczeństwa oraz czuł się ważny. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim ciociom za cierpliwość i ciepło dane naszemu synkowi! Wyrazy szacunku dla Pani dyrektor placówki, Pani Róży, za 100% zaangażowanie i świetną organizację pracy i atmosfery żłobka.Wdzięczni Rodzice, Joanna i Piotr Piątkowscy
Monika StraszakMonika Straszak
14:39 11 Oct 23
Zdecydowanie cudowne miejsce dla maluchów - ciepłe, troskliwe ciocie oraz dużo pomysłowych prac rozwijających umiejętności najmłodszych. Bardzo podziwiam ciocie za ten ogrom ciepła i uśmiechu którym obdarzały dzieci i rodziców. Dzieci chodziły na plac zabaw, spacery, miały zajęcia z angielskiego i Road dance. A mama będąc spokojna że dziecko jest w dobrych rękach może ze spokojną głową wracać do pracy;) Podsumowując ten żłobek to cudowne miejsce i polecam go z całego serca!
Malgorzata JedrzejczykMalgorzata Jedrzejczyk
12:34 09 Oct 23
Szkoda, że nie można dać większej liczby gwiazdek 🙂 "Tuptu Kabaty" to najlepsza placówka, z którą miałam do czynienia. Pani Róża to klasa sama w sobie, umie stworzyć atmosferę ciepła i serdeczności, co sprawia, że dzieci czują się tu (prawie)jak w domu. Wszystkie Panie opiekunki są życzliwe, pomocne, widać zaangażowanie i troskę. Absolutnie żadnych zastrzeżeń! Bardzo serdecznie polecam!!!
Julia RojewskaJulia Rojewska
20:45 04 Sep 23
Cudowny żłobek! Cudowna opieka! Ciocie przemiłe, z indywidualnym podejściem do dzieci. Dzieci miały bardzo dużo ciekawych zajęć - bardzo kreatywne prace plastyczne, tańce, angielski, dogoterapia, strojenie pierników, kiszenie ogórków. Nie spodziewałam się, że tak małe dzieci mogą robić tak wiele ciekawych rzeczy. Córka cudownie rozwinęła się w tym żłobku i uwielbiała do niego chodzić.
Katarzyna RojewskaKatarzyna Rojewska
11:54 01 Sep 23
Córeczka chodziła do żłobka przez rok. Każdego dnia szła tam z uśmiechem a ja byłam absolutnie o nią spokojna. To jest cudowne miejsce z cudownymi ludźmi - serdecznie dziękujemy za opiekę nad Zojcią ciociom Róży, Juliom i Darii, każda z tych Pań jest na właściwym miejscu. Wszystkie mają ogromne serce dla dzieci i traktują dzieci z miłością i troską. Panie opiekują się dziećmi z zaangażowaniem, codziennie organizują im ciekawe zabawy, zapraszają pieski i teatrzyki, codziennie zdają relację zdjęciową na Facebooku. Córka uwielbiała ten żłobek, z czystym sumieniem polecam wszystkim.
Ewelina OstaszewskaEwelina Ostaszewska
12:00 30 Aug 23
Polecamy żłobek Tuptu Kabaty z całego serca. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy maluch może czuć się bezpiecznie. Wszystkie ciocie są cudowne i wspaniale opiekowały się naszym synkiem. Ciocie bardzo wspierają rodziców w trudnym okresie adaptacji, chętnie odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania, każdemu maluszkowi okazują dużo ciepła. Żłobek organizuje dużo ciekawych zajęć: zajęcia z języka angielskiego, taniec Roar Dance, który dzieci uwielbiają, zajęcia plastyczne i ogólnorozwojowe. Dzieci wychodzą na spacer i na plac zabaw.Dziękujemy. Będziemy zawsze ciepło wspominać pobyt naszego synka w żłobku Tuptu na Kabatach.Rodzice Wiktorka

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką (+48 501 549 653) lub przesłania pytań…