Chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do naszej placówki? | Tuptu

Chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do naszej placówki?

Prowadzimy rekrutację zarówno „komercyjną”, jak również, w wybranych placówkach, rekrutację do żłobka w ramach umowy z m.st. Warszawa na organizację opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

W przypadku zainteresowania opieką żłobkową w ramach umowy z m.st. Warszawa, zapraszamy do rejestracji w systemie miejskim (rekrutacja miejska) i wyboru jednej z naszych placówek (Tuptu Natolin – nr 203, Tuptu Chomiczówka – nr 204, Tuptu Włochy – nr 296, Tuptu Wilanów- nr 329).

Zapisy do żłobka i przedszkola Tuptu

Wszystkie niezbędne informacje – adres, numer telefonu, cennik, a także komplet dokumentów do wypełnienia znajduje się w zakładce poszczególnej placówki żłobkowej bądź przedszkolnej.

Prosimy, zapoznaj się z nimi a następnie skontaktuj się z wybraną placówka-bądź poprzez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie. Umówimy spotkanie w placówce, na którym pokażemy żłobek lub przedszkole, opowiemy o naszej filozofii opieki i edukacji oraz posłuchamy o Twoich oczekiwaniach co do opieki i edukacji. Rozwiejemy także ewentualne wątpliwości czy obawy.

Zapraszamy też na profil facebookowy poszczególnej placówki – staramy się na nich relacjonować na bieżąco najciekawsze wydarzenia i zajęcia.

Ważne: przyjmujemy tylko dzieci szczepione wg Programu Szczepień Ochronnych.

Zakochaj się w Warszawie

Zadanie polegające na organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w formie żłobka jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy

Nasze żłobki i przedszkole w Warszawie

Żłobki i przedszkole Tuptu są zlokalizowane w dobrze skomunikowanych lecz zacisznych lokalizacjach, w lokalach użytkowych przy ulicach o znikomym ruchu. Każdy lokal jest tak zaplanowany i urządzony, aby zapewnić jak najlepsze warunki opieki i zabawy oraz aby gwarantowały warunki zbliżone do domowych.

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.