Archiwum Zlobek | Tuptu

Tuptu Żłobek Chomiczówka

Żłobek Tuptu Chomiczówka

Żłobek Tuptu Chomiczówka to kameralna placówka na Bielanach dla 35 dzieci. Zlokalizowana na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje ciszę i brak ruchu samochodowego. Żłobek oferuje miejsca „miejskie” – dla dzieci od 12 miesiąca życia, oraz miejsca „prywatne” – dla dzieci od 6 miesiąca życia.

Dla dzieci przewidziane są trzy sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy oraz strefą spożywania posiłków. Grupa maluszków zajmuje najbardziej przytulną i liczy maksimum 10 dzieci, co zapewnia idealne warunki do adaptacji. Starsze grupy są nieco liczniejsze, aby stopniowo przyzwyczajać dzieci do funkcjonowania w liczniejszej społeczności. Codziennie, jeśli tylko pogoda sprzyja, dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Żłobek na wyposażeniu ma wózki 4 i 6 osobowe dla niechodzących maluszków. Starsze dzieci spacerują przy wężu.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim.

Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne.

W razie potrzeby zapewniamy indywidualną terapię logopedyczną.

Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Żłobek Chomiczówka

ul. Rodziny Połanieckich 29A, 01-924 Warszawa
czynny w godz. 7:00-17:30

Telefon

518 397 487

Nasz Żłobek na Chomiczówce

W naszym żłobku uczymy i rozwijamy przez zabawę – ta forma aktywności jest dzieciom najbliższa. Jak dowodzi nasze doświadczenie, w ten sposób osiągamy najlepsze efekty.

Placówka zarządzana jest przez Panią Sylwię, doświadczonego pedagoga z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi. Praktykę zawodową zaczynała jako prywatna opiekunka do dzieci, potem opiekunka w żłobku. Kocha dzieci, uwielbia ich ciekawość świata. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji, kiedy patrzy jak się zmieniają i dorastają. Wraz z zespołem tworzy ciepłą atmosferę, w której dzieci odnajdują doskonałe warunki do rozwoju. Razem z opiekunkami stara się, by każdy dzień był dla najmłodszych pełen rozwijających przygód. Dzieci mogą liczyć na wyjątkową atmosferę przepełnioną różnorodnymi atrakcjami.

Cennik Żłobka Chomiczówka

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu – Chomiczówka (opieka poranna, 2023)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 700 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1300 zł
Wyżywienie
(Śniadanie (8:30),
1 część obiadu (11:00):
dieta standardowa
dieta indywidualna (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
10,00 zł/dzień
11,00 zł/dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu – Chomiczówka (opieka całodzienna, 2023)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-17:30)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 700 zł
Czesne: Opieka wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1800 zł
Wyżywienie
(Śniadanie (8:30),
1 część obiadu (11:00)
2 część obiadu (14:00)
podwieczorek (15:45):
dieta standardowa
dieta indywidualna (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
17,00 zł/dzień
18,00 zł/dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
króliczek Żłobek Chomiczówka

Rekrutacja do Żłobka Chomiczówka

Rekrutacja „miejska” prowadzona jest poprzez stronę żłobków warszawskich https://zlobki.waw.pl/. Rekrutacja „prywatna” prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz. Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.