Archiwum Zlobek | Tuptu

Żłobki dla Bemowa

Żłobki Tuptu blisko Bemowa - zapraszamy!

Szukając żłobka dla swojej pociechy, wielu rodziców bierze pod uwagę przede wszystkim lokalizację placówki. Nic w tym dziwnego, gdyż żłobek usytuowany blisko miejsca zamieszkania lub pracy znacznie ułatwi codzienną logistykę. Warto jednak niekiedy wziąć pod uwagę także inne lokalizacje, gdyż może się okazać, że kilka minut jazdy samochodem pozwalają dotrzeć do miejsca, które zapewni najlepsze warunki rozwoju i opieki dla swojego dziecka. Jeżeli więc jesteś mieszkańcem warszawskiego Bemowa mamy dla Ciebie dwie propozycje:

1. Żłobek Tuptu Chomiczówka, czyli kameralne miejsce dla maluszków. Jest to żłobek znajdujący się na zamkniętym, spokojnym osiedlu dwa kilometry od dzielnicy Bemowo.

2. Żłobek Tuptu Włochy, żłobek dwujęzyczny Tuptu Włochy 2 lub – dla starszych dzieci – przedszkole dwujęzyczne Tuptu Włochy to doskonałe miejsca dla mieszkańców drugiej części Bemowa. Rozwiązanie to polecane jest dla rodzin zamieszkałych na osiedlach Jelonki, Chrzanów lub Górce. Cechuje je dogodna lokalizacja – znajdują się zaledwie kilkaset metrów od ulicy Połczyńskiej i Lazurowej.

Jak widać, szukając dobrego żłobka w okolicach Bemowa jest kilka opcji do wyboru. Sprawdź więc, która z naszych placówek spełnia Twoje oczekiwania i zapisz do nas swoją pociechę.

Żłobek blisko Bemowa - Tuptu Włochy

ul. Pola Karolińskie 2B lok. 700 i 705, 02-401 Warszawa

Telefon

796 404 046

Żłobek blisko Bemowa - Tuptu Chomiczówka

ul. Rodziny Połanieckich 29A, 01-924 Warszawa

Telefon

518 397 487

Żłobek dla maluszków z Bemowa – dowiedz się więcej o naszych placówkach

Który nasz żłobek w okolicach Bemowa jest najlepszy? Trudno tutaj udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystkie nasze placówki to miejsca, w których dzieci i ich potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu. Niezwykle bliska jest nam pedagogika Marii Montessori oraz nurt bliskościowy, w którym to zwraca się uwagę na wszystkie potrzeby maluszków i podąża się za nimi podczas codziennej pracy. Żłobek Tuptu Chomiczówka jest kameralnym miejscem usytuowanym na zamkniętym osiedlu. Żłobek przeznaczony jest dla dzieci od 6. miesiąca życia – przewidzianych jest 35 miejsc, zarówno „miejskich”, jak i „prywatnych”. Dzieci podzielone są na trzy grupy, a każda z nich ma swoją własną wielofunkcyjną salę ze strefą zabawa oraz miejscem przeznaczonym do spożywania posiłków. Dużą wagę przywiązujemy do częstego przebywania na świeżym powietrzu, dlatego posiadamy wózki 4 i 6 osobowe przeznaczone dla niechodzących maluchów. W naszej placówce stawiamy głównie na naukę przez zabawę, dobrze wiedząc, że ta forma aktywności jest dzieciom najbliższa.

Żłobek Tuptu Włochy oferuje 40 miejsc „miejskich”, w ramach współpracy m. st. Warszawa, a dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe. Do dyspozycji dzieci jest także przestronny 100-metrowy taras, na którym podczas letnich miesięcy odbywają się zajęcia oraz zabawy swobodne. Tutaj także kładziemy nacisk na częste przebywanie na podwórku, wiedząc, że jest to niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Poza tym oferujemy, podobnie jak w żłobku na Chomiczówce, liczne zajęcia: logopedyczne, sensoryczne, taneczne, z językiem angielskim oraz pozostałe.

Językowy żłobek Tuptu Włochy 2 oferuje miejsca prywatne, dla dzieci od 6 miesiąca życia. Oprócz najwyższej jakości opieki i bogatego pakietu zajęć dla maluchów, w starszych grupach zapewniamy ciągły kontakt z językiem angielskim poprzez obecność opiekunki anglojęzycznej.

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z placówką

(Tuptu Włochy – +48 796 404 046 / Tuptu Chomiczówka +48 518 397 487)

lub przesłania pytań…