Żłobki Ursynów | Tuptu

Żłobki Tuptu na Ursynowie

Żłobki Tuptu na Ursynowie - świetne miejsca dla najmłodszych

Poszukujesz żłobka lub klubu malucha dla swojej pociechy? Zależy Ci na miejscu zlokalizowanym na warszawskim Ursynowie, bądź w bliskości stacji metra? Poznaj zatem nasze propozycje! Placówki TUPTU Kabaty oraz TUPTU Natolin umiejscowione są w zacisznych, ale bardzo dobrze skomunikowanych częściach Ursynowa.

Żłobek na Kabatach znajduje się dwie minuty od stacji metra Kabaty, w spokojnej części osiedla. Placówka jest kameralna – dla zaledwie 25 dzieci, posiada osobną jadalnię.

Żłobek na Natolinie znajduje się na skraju Ursynowa, tuż koło parku natolińskiego. Oferuje miejsca „prywatne”, jak i miejsca „miejskie” -w ramach współpracy z m. st. Warszawa. Lokalizacja zapewnia także dobry dojazd z Wilanowa. Kameralne grupy, osobna sypialnia dla maluszków, domowa atmosfera i zaangażowanie i ciepło opiekunek to niewątpliwe atuty tej ursynowskiej placówki.

Żłobki na Ursynowie - Natolin

ul. Kazimierza Sotta „Sokoła” 1A lok 13A (wejście od ul. Belgradzkiej), 02-790 Warszawa
czynny w godz. 7:30-17:30

Telefon

570 920 072

Żłobki na Ursynowie - Kabaty

ul. S. Dembego 5 lok U3 (wejście od ul. Zaruby), 02-796 Warszawa czynny w godz. 7:00-18:00

Telefon

501 549 653

Żłobki Tuptu na Ursynowie – dowiedz się więcej o naszej placówce

Dzieci w naszych żłobkach na Ursynowie podzielone są na dwie grupy – maluszki i starszaki. Młodsza grupa liczy maksimum 10 dzieci, co znacznie ułatwia proces adaptacji. Niewielka grupa pozwala szybko odnaleźć się w nowym miejscu, a opiekunkom zapewnić maksimum uwagi i wsparcia każdemu z podopiecznych. Starsza grupa jest bardziej liczna. To celowy zabieg, gdyż chcemy stopniowo przygotowywać dzieci do funkcjonowania w większych grupach przedszkolnych. Żłobki Tuptu na Ursynowie to miejsca, w których dbamy o każdy szczegół. Aby organizacja spacerów była o wiele łatwiejsza, do dyspozycji są wózki 6-osobowe – dzięki temu możemy dużo spacerować i korzystać ze świeżego powietrza zawsze, gdy pozwala na to pogoda.

Żłobki i przedszkole Tuptu

Jakie zajęcia oferują żłobki Tuptu na Ursynowie?

Żłobki Tuptu na Ursynowie to placówki, w których żaden maluszek nie będzie się nudził. W żłobkach każdego dnia czekają na niego interesujące zajęcia plastyczne, rytmiczne, sensoryczne, logopedyczne, ruchowe oraz z elementami języka angielskiego. Taka różnorodność zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój, który odbywa się w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Prywatne żłobki na Ursynowie oparte na nurcie bliskościowym

W naszych żłobkach skupiamy się na indywidualnym podejściu do dziecka. Żłobki na Ursynowie stawiają na nurt bliskościowy, w którym zwraca się uwagę na wszystkie potrzeby malucha i w miarę możliwości dąży się do ich realizacji. W codziennej pracy nawiązujemy do pedagogiki Marii Montessori z nurtem Marshalla Rosenberga, a mianowicie z Porozumieniem Bez Przemocy. Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca i zapewnienie takich warunków, aby każdy nasz maluszek czuł się tu spokojnie i bezpiecznie, a czas upływał mu na radosnych zabawach – w grupie lub w pojedynkę. Dyrektorem żłobka na Kabatach jest Pani Róża, związana z tym miejscem od kilkunastu lat. Placówką w Natolinie zarządza Pani Karolina, która codziennie dba o domową i ciepłą atmosferę. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

prywatny żłobek ursynów

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z wybraną placówką

(Tuptu Kabaty +48 501 549 653 / Tuptu Natolin – +48 570 920 072)

lub przesłania pytań…