Żłobek Tuptu Włochy 2, Żłobek dwujęzyczny Włochy | Tuptu

Tuptu Żłobek dwujęzyczny Włochy 2

Żłobek Tuptu Włochy 2

Żłobek dwujęzyczny Tuptu Włochy 2 to placówka oferująca opiekę prywatną dla dzieci od 6 miesiąca życia, do 3 lat w ramach lokalizacji na ul. Pola Karolińskie. Placówka posiada trzy przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy. Żłobek oferuje 45 miejsc w podziale na 3 grupy wiekowe, dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Najmłodsza grupa jest bardzo kameralna – zaledwie maksimum 10 dzieci, co umożliwia łagodną, zindywidualizowaną adaptację. Starsze grupy z kolei prowadzone są w modelu dwujęzycznym- jedna z opiekunek komunikuje się z dziećmi w języku angielskim, dzięki czemu w naturalny sposób dzieci oswajają się z drugim językiem.

Placówka posiada trzy przestronne sale wielofunkcyjne, ze strefą zabawy. Do dyspozycji dzieci jest także blisko 100-metrowy taras wyposażony w atestowane zabawki dla maluszków wózki 4 i 6 osobowe, wykorzystywany do spacerów dzieci niechodzących gdy tylko pozwala na to pogoda. Placówka wyposażona jest w atestowane meble, wykończona jest w stonowanych kolorach, aby uniknąć przebodźcowywania dzieci.

Prowadzimy opiekę w nurcie bliskościowym, opiekunki są wrażliwe na indywidualne potrzeby dzieci. W naszej placówce staramy się łączyć różne podejścia wychowawcze, tak aby przygotować dzieci do funkcjonowania w otaczającym nas świecie. W pracy łączymy elementy pedagogiki Marii Montessori, Pedagogiki Serca Marii Łopatowskiej, jak również Pozytywnej Dyscypliny. W naszej placówce panuje ciepła i przyjazna atmosfera, staramy się stwarzać maluchom warunki zbliżone do domowych, tak aby każde dziecko czuło się bezpieczne oraz zaopiekowanie.

Żłobek Włochy 2

ul. Pola Karolińskie 2B lok 705, 02-401 Warszawa
czynny w godz. 7:00-18:00

Telefon

796 404 046

Nasz Złobek Włochy 2

Dużym atutem placówki jest znajdujące się w tej samej lokalizacji Przedszkole Dwujęzyczne Tuptu Włochy, co umożliwia płynne, praktycznie niezauważalne dla dzieci przejście do kolejnego etapu opieki i edukacji  – przejście do przedszkola. Również przedszkolny zespół terapeutyczny – psycholog, neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny -są do dyspozycji w razie potrzeby.

Placówka zapewnia codzienne aktywności  – zajęcia plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, rytmiczne, zabawy z językiem angielskim. Wyżywienie dostarcza staranne wybrana i sprawdzona firma cateringowa, dostarczająca posiłki dwa razy dziennie. Na życzenie, na bazie zaświadczenia od lekarza, możliwe są także diety eliminacyjne. W razie potrzeby zapewniamy indywidualne zajęcia terapeutyczne.

Dyrektorem żłobka jest Pani Aneta. związana z Tuptu od wielu lat. Współtworzyła Tuptu Włochy od początku, od etapu uzgodnień z architektem, ekipą wykańczającą lokal, doboru mebli i zabawek i pomocy dydaktycznych, rekrutacji zespołu. Jest absolwentką pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. “ Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak – najważniejsze aby dzieci były szczęśliwe oraz czuły się bezpiecznie. W codziennej pracy stara się uczyć, tłumaczyć oraz pomagać dzieciom poznawać świat, kierując się przy tym indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Dla Pani Anety ważna jest praca zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem.

Cennik Żłobka Włochy 2

Czesne obejmuje opiekę w godzinach zgodnie z wybranym wariantem, wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami. Przyjmujemy także dzieci z alergiami, dla których jesteśmy w stanie dopasować menu wg wskazanej przez lekarza diety.

Cennik Żłobka Tuptu Włochy 2 (opieka poranna, 2023)

Pozycja Opis Opieka poranna (7:00-12:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1300 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
10,00 zł/ dzień
11,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł

Cennik Żłobka Tuptu Włochy 2 (opieka całodzienna, 2023)

Pozycja Opis Opieka całodzienna (7:00-18:00)
Adaptacja: 5 wizyt wraz z rodzicem, po 1 godzinie zegarowej każda, bez posiłków bezpłatna
Wpisowe: Jednorazowa, bezzwrotna opłata rezerwacyjna przy podpisywaniu umowy 800 zł
Czesne: Opieka w wybranych godzinach wraz ze wszystkimi zajęciami i atrakcjami 1800 zł
Wyżywienie:
śniadanie (9:00)
obiad – 1 część (11:30)
obiad – 2 część (14:30)
podwieczorek (16:00)
dieta standardowa
dieta z wyłączeniami (bezmleczna, bez czerwonego mięsa itp)
19,00 zł/dzień
21,00 zł/ dzień
Ubezpieczenie NNW dziecka: Opłata roczna, płatna z góry 40 zł
Żyrafa Żłobki Tuptu Warszawa

Oferta terapeutyczna Żłobka

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Terapia ręki

Zajęcia integracji sensorycznej

Rehabilitacja ruchowa

Spotkania z psychologiem

Konsultacja psychologiczna dla rodzica

Wczesne wspomaganie rozwoju

Trening umiejętności społecznych

Rekrutacja do Żłobka Włochy 2

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, w ramach wolnych miejsc. Aby zapisać dziecko do naszej placówki prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez formularz.

Zawsze zapraszamy na spotkanie, aby omówić Państwa potrzeby i oczekiwania oraz przedstawić naszą placówkę i filozofię opieki.

Rekrutacja Żłobki i przedszkola tuptu

Masz pytanie?

Zachęcamy do kontaktu z placówką lub do przesłania pytań za pomocą poniższego formularza.